Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 8/20/2021

Marketing manager

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Pro nový projekt na hlavní pracovní poměr hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Marketing manager.

Co vás čeká

  • Získávání informací z trhů ohledně potřeb zákazníků a konkurence a jejich transformování do firmy
  • Spolupráce s marketingovým, obchodním a vývojovým týmem v rámci nových produktů
  • Definování value proposition, messaging a go-to-market strategie, která reprezentuje požadavky trhu
  • Dohled nad produkty uvedenými na trh
  • Spolupráce na tvorbě procesu produktového marketingu
  • Nastavování marketingových aktivit, komunikace s grafiky, atd.

Požadavky na kandidáta

  • VŠ přírodovědeckého směru
  • Zkušenosti s trhem zdravotnických prostředků nebo zdravotnictvím obecně alespoň dva roky
  • Zkušenost s prací v marketingu nebo obchodě alespoň 2 roky
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Práce s MS Office

Nabízíme

  • Mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • Pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • Výzkum a vývoj bezprostředně navázaný na diagnostickou praxi
  • Motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • Rozvržení pracovní doby dle domluvy

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.