mask
Kariéra

Marketingový manažer

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Brno
HPP

Co vás čeká

  • sestavení a kontrola marketingové strategie a nadefinování cílových skupin
  • spolupráce na tvorbě a exekuci vybraných událostí z marketingového plánu
  • tvorba a vyhodnocení rozpočtu na marketing
  • správa textu na webu, eshopu, sociálních sítích - dohled nad budováním brandu
  • účast na projektech, zavádění nových výrobků/služeb
  • nastavení vhodných komunikačních kanálů (zahrnuje i spolupráci s médii a veřejností)
  • hledání nových/nejlepších cest k zákazníkovi a s tím související monitoring konkurence.

Požadavky na kandidáta

  • prokazatelné zkušenosti a demonstrovaným úspěchem s vypracováním a exekucí marketingové strategie preferenčně u startupu
  • praxe v marketingu aslepoň 4 roky
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • práce s MS Office
  • zkušenost s oborem zdravotnictví či biotechnologie výhodou, není však nutná.

Jak to v Hola Biolabs chodí

Laboratoř Hola Biolabs je start up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Neváháme se vzájemně podpořit a užít si společnou cestu. V našem čele stále stojí naši dva zakladatelé, kteří mimo dobrých nápadů či odhodlání, udávají firmě směr a aktivně se podílejí na každodenním fungování. Žijeme změnou, učíme se z chyb, rosteme. Mluvíme spolu na rovinu a věci měníme za pochodu.

Start-up prostředí
Motivovaný tým
Vzdělávání
Volno navíc
Práce odkudkoliv

Nabízíme

  • mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • společnost s vlastním výzkumem a produkty
  • motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • rozvržení pracovní doby dle domluvy.
Nenabízíme stálou pracovní náplň, zavedené produkty, komunikační matice a pevnou hierarchii. Hledáme toho, kdo chce:
hledat, zkoušet, učit se z chyb a růst.
Pro koho změna znamená příležitost zažít něco nového, zodpovědnost možnost formovat svoje pracovní prostředí. Hledáme toho, kdo chce diskutovat se sobě rovnými a hledat cestu vpřed.

Oslovili jsme vás? Napište nám ještě dnes.

Pošlete nám svoje CV a napište nám proč je pro vás Hola Biolabs to správné místo.