Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 5/17/2022

Vedoucí oddělení výzkumu a vývoje

Laboratoř Hola Biolabs je start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky.

Ve vlastním oddělení Výzkumu a vývoje si klademe za cíl vyvíjet nové a efektivnější testovací technologie.

Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Vzájemně se podporujeme a užíváme si společnou cestu. Žijeme změnou, učíme se z chyb, rosteme. Mluvíme spolu na rovinu a věci měníme za pochodu.

Co vás čeká

  • Nastavení, řízení a koordinace procesů v rámci oddělení R&D
  • Odpovědnost za stávající vývojové projekty molekulárně diagnostických souprav
  • Vedení a koordinace různorodého týmu
  • Tvorba rešerší odborné literatury
  • Design nových PCR souprav dle zadaných parametrů
  • Sledování a vyhodnocování naměřených dat, jejich interpretace, rozhodování o dalších potřebných krocích
  • Příprava dokumentace pro certifikaci (IVDR)
  • Reprezentování firmy na konferencích
  • Jednání s obchodními partnery, potenciálními zákazníky a dalšími subjekty

Požadavky na kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru molekulární biologie či příbuzném oboru
  • Anglický jazyk na dobré komunikační úrovni
  • Znalosti real-time PCR, výhodou znalost sekvenování nové generace (NGS)
  • Zkušenosti s vývojem diagnostických kitů
  • Zkušenost s vedením týmu

Vývoj něčeho nového je hlavně o pokusech, ale potřebujeme je také dobře definovat a zaznamenat. V práci ti pomůže nejen tvoje vlastní myšlení „out of the box“, ale i zkušený a zodpovědný tým, který je vždy připraven.

Nenabízíme stálou pracovní náplň, zavedené produkty, komunikační matice a pevnou hierarchii. Hledáme toho, kdo chce hledat, zkoušet, učit se z chyb a růst. Pro koho změna znamená příležitost zažít něco nového, zodpovědnost možnost formovat svoje pracovní prostředí. Hledáme toho, kdo chce diskutovat se sobě rovnými a hledat cestu vpřed.

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Práci na pracovní smlouvu, plný pracovní úvazek
  • Místo práce Brno, Heinrichova
  • Možnost občasného homeoffice po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, 3 sickday
  • Notebook, telefon
  • Tým, který jde za společným cílem a vzájemně se podporuje

V případě zájmu zašlete CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.