Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 7/20/2021

Technický pracovník

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky.

Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, novou kolegyni/kolegu, která/ý společně s námi zajistí servis a zásobování pro naše odběrová místa 7 dní v týdnu.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:

  • svoz vzorků z odběrových míst v pracovním týdnu 8:00 - 16:30
  • svoz vzorků z odběrových míst o víkendu 8:00 - 12:30
  • svoz odpadů z odběrových míst dle potřeby
  • závoz materiálu na jednotlivá odběrová místa (nošení a vybalení z krabic, případně řazení do regálů)
  • kontrola a evidence zásob

Požadavky na kandidáta

  • samostatnost a aktivní přístup k práci
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • fyzická zdatnost
  • řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
  • Směny st, čt, so, ne; (možno každý týden, případně střídání s kolegou ob týden)

Nabízíme

  • mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • motivující platové ohodnocení
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • v rámci pracovní náplně používání výhradně služebního automobilu

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.