Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 7/20/2021

Regulatory affairs manager / RA

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Pro nový projekt na hlavní pracovní poměr hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Regulatory affairs manager

který/á nastavuje a dohlíží na dodržování pravidel řízení kvality a shodu produkce in-vitro diagnostik s požadavky IVDR od vývoje až po poprodejní sledování.

Popis pracovní pozice

Požadavky na vzdělání:

  • VŠ přírodovědeckého směru
  • AJ B2-C1, schopnost ovládat software v angličtině, výborná znalost slovem i písmem (nutné pro komunikaci se zahraniční notifikovanou osobou)

Co vás čeká:

  • Správa dokumentace ZP
  • Komunikace s notifikovanou osobou
  • Ovládnutí nového nařízení v oblasti zdravotnických prostředků in-vitro (IVDR)
  • Příprava na audity notifikovanou osobou

Požadavky na kandidáta

  • Orientace v problematice řízení kvality
  • Orientace v legislativě zdravotnických prostředků in-vitro
  • Práce s MS Office, Teams, SharePoint
  • Zkušenosti s ERP nebo SW pro řízení kvality výhodou

Nabízíme

  • Mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • Pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • Výzkum a vývoj bezprostředně navázaný na diagnostickou praxi
  • Motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • Rozvržení pracovní doby dle domluvy

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.