Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 10/1/2021

Projektový manažer

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Jelikož se rozrůstáme, na zkárcený úvazek hledáme do svého týmu zodpovědného kolegu/kolegyni na pozici: Projektový manažer.

Co vás čeká

  • Plánovat, organizovat, řídit a kontrolovat realizaci projektů dle Směrnice projektů
  • Vytvářet a udržovat Projektový plán v MS Project
  • Optimalizovat alokování lidsých zdrojů v MS Project
  • Spravovat Projektové portfolio

Požadavky na kandidáta

  • Úspěšné a včasné dotažení projektů
  • Optimalizace zdrojů dle priorit projektů
  • Udržování dokumentace k projektům
  • Případná aktualizace Směrnice projektů
  • Prokazatelné zkušenosti s projektovým řízením
  • Znalost MS Project
  • Schopnost řízení lidí a delegování úkolů

Nabízíme

  • Mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • Pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • Společnost s vlastním výzkumem a produkty
  • Motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • Rozvržení pracovní doby dle domluvy

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.