Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 4/4/2022

Pracovník odběrového místa Mikulov

Laboratoř Hola Biolabs je start up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Neváháme se vzájemně podpořit a užít si společnou cestu. V našem čele stále stojí naši dva zakladatelé, kteří mimo dobrých nápadů či odhodlání, udávají firmě směr a aktivně se podílejí na každodenním fungování.

Do odběrového místa v Mikulově hledáme pracovníka, který by měl zájem vypomáhat při testování veřejnosti na COVID-19.

Co vás čeká

  • Příjem klienta
  • Zajištění administrativy spojené s odběrem
  • Odběr vzorku
  • Příprava na transport

Požadavky na kandidáta

  • Zdravotnické vzdělání podmínkou
  • Úsměv a milé vystupování Vám nejsou cizí
  • Rozumíte si s počítačem
  • Jste zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní
  • Práci pondělí - pátek, 7:00 - 15:00 hod

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Práci na pracovní smlouvu
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny sickday
  • Místo práce Mikulov, K Vápence 609
  • Tým, který jde za společným cílem a neváhá druhého podpořit

V případě zájmu zašlete CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.