Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 7/20/2021

Odběrový pracovník - zdravotní sestra/medik

Laboratoř Hola Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Hledáme do svého kolektivu motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na boji s koronavirem v první linii. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Do nově zřízovaného odběrového v Mikulově místa laboratoře hledáme mediky nebo praktické / všeobecné sestry, kteří by měli zájem vypomáhat při testování veřejnosti na COVID-19.

Popis pracovní pozice

  • Příjem klienta
  • Zajištění administrativy spojené s odběrem
  • Odběr vzorku

Požadavky na kandidáta

  • Úsměv a milé vystupování Vám nejsou cizí
  • Nebojíte se komunikovat s klienty
  • Rozumíte si s počítačem
  • Jste časově flexibilní, zdravotně způsobilí a trestně bezúhonní
  • Řidičský průkaz skupiny B je výhodou

Nabízíme

  • Možnost stát u zrodu něčeho nového
  • Hlavní pracovní poměr, možnost zkráceného úvazku nebo DPP
  • Mladý a vstřícný kolektiv
  • Odměna 200,-Kč/hod, o víkendu 250Kč/hod
  • Práci je možné upravit dle Vašich časových možností

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.