Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 10/1/2021

Obchodní zástupce

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Pro nový projekt na hlavní pracovní poměr hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Sales representative.

Co vás čeká

  • aktivní vyhledávání nových klientů
  • péče o portfolio klientů, podpora rozvoje jejich dalších obchodních aktivit
  • sledování vývoje trhu a konkurence
  • reporting, práce s databází, CRM a ostatní činnosti vyplývající z charakteru pozice
  • průběžné sebevzdělávání se v oboru
  • účast na odborných školeních, konferencích, výstavách

Požadavky na kandidáta

  • Plnění obchodního plánu
  • Péče a hlavní kontaktní bod pro stávající klienty
  • Zdroj informací o změnách na trhu
  • Udržování aktuální CRM databáze
  • Reprezentace společnosti na odborných konferencích, školeních, výstavách, atd.
  • Řidičský průkaz skupiny B2
  • Absolvent VŠ s oborem zaměřeným na přírodovědné obory
  • Zkušenost s oborem zdravotnictví nebo biotechnologie je výhodou

Nabízíme

  • Mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • Pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • Společnost s vlastním výzkumem a produkty
  • Motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • Rozvržení pracovní doby dle domluvy

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.