Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 3/23/2022

Business Development Manager (Junior)

Laboratoř Hola Biolabs je start up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Neváháme se vzájemně podpořit a užít si společnou cestu. V našem čele stále stojí naši dva zakladatelé, kteří mimo dobrých nápadů či odhodlání, udávají firmě směr a aktivně se podílejí na každodenním fungování. Žijeme změnou, učíme se z chyb, rosteme. Mluvíme spolu na rovinu a věci měníme za pochodu.

Co vás čeká

  • Seznámení se s portfoliem našich produktů diagnostických PCR souprav
  • Aktivní vyhledávání nových klientů a péče o ně, podpora rozvoje jejich dalších obchodních aktivit
  • Řešení obchodních případů přijatých poptávek
  • Práce s databází, CRM a sociálními sítěmi
  • Účast na odborných školeních, konferencích a výstavách

Požadavky na kandidáta

  • Ukončené VŠ vzdělání přírodovědeckého směru
  • Anglický jazyk úroveň B2. U nás využiješ pro práci s SW a komunikaci s klienty po celém světě.
  • Dobrá znalost MS Office, Outlook, Sharepoint a Teams podmínkou

Obchodní zkušenosti nejsou podmínkou. Více než znalosti hledáme chuť přijmout výzvu, přímo ovlivnit svou pracovní náplň, nastavit procesy, být prvním obchodníkem v našem týmu. Nenabízíme stálé portfolio klientů, zavedené produkty, komunikační matice a pevnou hiearchii. Hledáme toho, kdo chce hledat, zkoušet, učit se z chyb a růst. Pro koho změna znamená příležitost zažít něco nového, zodpovědnost možnost formovat svoje pracovní prostředí. Hledáme toho, kdo chce diskutovat se sobě rovnými a hledat cestu vpřed.

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Práci na pracovní smlouvu, plný pracovní úvazek
  • Místo práce Brno, Heinrichova
  • Možnost občasného homeoffice po zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny sickday
  • Notebook, telefon
  • Tým, který jde za společným cílem a neváhá druhého podpořit

Ozvi se nám a pojďme se pobavit o možnostech spolupráce. Pošli nám svůj životopis, LinkedIn profil nebo zavolej Světlaně na 604 208 695.

Hola Biolabs je ryze český start up působící v oblasti molekulární diagnostiky.

Ve vlastním oddělení Výzkumu a vývoje si klademe za cíl vyvíjet nové a efektivnější testovací technologie.

V případě zájmu zašlete CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.