Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 7/20/2021

Biotechnolog

Laboratoř Hola-Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Do svého kolektivu hledáme motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na výzkumu a vývoji inovativních technologií. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Pro nový projekt na hlavní pracovní poměr hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Biotechnolog

Popis pracovní pozice

  • optimalizace a implementace procesu lyofilizace mixů určených pro diagnostiku metodou PCR
  • podílení se na optimalizaci rekonstituce mixů se zachováním požadovaných vlastností
  • zavádění nových metod do výroby
  • optimalizace výrobních postupů
  • výzkum a vývoj nových inovativních technologií
  • práce v souladu s ISO 13485

Požadavky na kandidáta

  • ukončené VŠ magisterské vzdělání v oboru biochemie, chemie nebo biotechnologie, Ph.D. výhodou
  • zkušenosti s lyofilizací výhodou
  • zkušenosti s prací s nukleovými kyselinami podmínkou
  • samostatnost a zodpovědnost
  • angličtina úroveň min. B2
  • řidičský průkaz typu B

Nabízíme

  • mladý a nadšený kolektiv začínající firmy
  • pestrou práci na inovativních technologiích od nápadu až po uvedení na trh
  • výzkum a vývoj bezprostředně navázaný na diagnostickou praxi
  • motivující platové ohodnocení
  • 3 dny sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • PCR testy zdarma pro vycestování
  • rozvržení pracovní doby dle domluvy

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.