Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 1/20/2022

Asistent nákupu

Laboratoř Hola Biolabs je start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Jsme tým, který jde za společným cílem s nadšením a radostí z každého nového kroku. Neváháme se vzájemně podpořit a užít si společnou cestu. V našem čele stojí dva zakladatelé, kteří mimo dobrých nápadů či odhodlání, udávají firmě směr a aktivně se podílejí na každodenním fungování.

Rozrůstáme se a hledáme do svého týmu zodpovědného na Asistenta nákupu, který/která nám pomůže zajistit standardizovaný chod objednávání materiálu a související administrativu pro naši laboratoř.

Co vás čeká

  • Tvorba rutinních objednávek materiálů dle výše skladových zásob na českých i zahraničních eshopech
  • Kontrola plnění objednávek ze strany dodavatelů a vyřizování případných reklamací
  • Kontrola výše zásob v ERP systému a údržba optimálního stavu zásob
  • Párování dokumentů od dodavatelů v objednávkovém systému
  • Zpracovávání faktur v ERP systému
  • Zajišťování běžné komunikace s dodavateli v ČR i zahraničí

Požadavky na kandidáta

  • Základní povědomí o fungování skladů a skladových systémů, mezinárodní logistice, dodacích lhůtách a řetězcích zásobování
  • Přehled o sortimentu zboží v oblasti laboratorního vybavení
  • Dobrou znalost MS Office, Outlook a Teams (podmínkou)
  • Znalost práce se softwarem Odoo (výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Práci na dohodu o pracovní činnosti na 3 hodiny denně
  • Možnost přizpůsobit si pracovní čas dle potřeby
  • Místo výkonu práce v našich kancelářích na Heinrichově v Brně
  • Možnost občasného home office (po zaškolení)
  • Pracovní notebook a telefon
  • Motivovaný a podporující tým lidí

V případě zájmu zašlete CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.