Hola BiolabsRezervovat termín
Vystaveno 10/1/2021

Asistent nákupu

Laboratoř Hola Biolabs s.r.o. je začínající start-up působící v oblasti molekulární diagnostiky. Hledáme do svého kolektivu motivované lidi, kteří se chtějí aktivně podílet na boji s koronavirem v první linii. Nabízíme příležitost být u zrodu něčeho nového.

Jelikož se rozrůstáme, hledáme do svého týmu zodpovědného Asistenta nákupu, která/který nám pomůže zajistit standardizovaný chod objednávání materiálu a související administrativu pro naši laboratoř.

Co vás čeká

Asistent nákupu u nás bude vykonávat následující činnosti:

  • Tvořit rutinní objednávky materiálu dle výše skladových zásob, kontroluje jejich plnění ze strany dodavatele
  • Kontrolovat výši zásob
  • Párovat dokumenty od dodavatele do objednávkového systému
  • Vyřizovat reklamace
  • Zajišťovat běžnou komunikaci s dodavateli. Být schopen běžné komunikace v AJ.
  • Pracovat s objednávkovým systémem

Požadavky na kandidáta

  • Základní povědomí o fungování skladů a skladových systémů, mezinárodní logistiky, dodacích lhůt a řetězce zásobování
  • Přehled o sortimentu zboží v oblasti laboratorního vybavení
  • Zdatný uživatel PC

Nabízíme

  • Možnost stát u zrodu něčeho nového
  • Zkrácený úvazek nebo DPP
  • Mladý a vstřícný kolektiv
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Práci je možné upravit dle Vašich časových možnost

V případě zájmu zašlete motivační dopis a CV v češtině na adresu hr@hola-biolabs.com. Do předmětu zprávy napište název pracovní pozice. Zasláním souhlasíte, aby společnost Hola Biolabs s.r.o. zpracovávala vaše osobní údaje po dobu daného výběrového řízení i po ukončení daného výběrového řízení, za účelem informování o jiné pracovní pozici.